KADİFE ELBİSE MODELLERİ 2020 YENİ SEZON
Kadife Elbise Modelleri 2020

Kadife Elbise Modelleri 2020 Pamuk: Nefes Alabilen Bir Yapıda Olması Nedeniyle, Terletme Özelliğini Minimum Seviyede Tutan Bir Kumaştır. Sıcak Koşullarda Rahatlıkla Tercih Sebebi Olabilecek Bir Dokuya Sahiptir.. Doğal Yapısı Gereği, Alerjik Reaksiyona Sebebiyet Vermez. Yıkama Ve Ütüleme İşlemlerinde Isı Oranına Dikkat Edilmesi Gerekmektedir.
Keten: Ketenli Dokumalar Oldukça Dayanıklı Ve Emici Yapıdadırlar. Havayı Saklı Tutmaması Sebebi İle Serin Tutma Özelliği Bulunmaktadır. Bu Nedenle Yaz Aylarında Özellikle Tercih Edilen Bir Kumaş Türüdür. Doğal Keten Ürünler, Nemli İken Ütülenmelidir.
Kadife Elbise Modelleri Viskon: Bakımı Kolay Olan Bir Kumaş Türüdür. Ter Çekme Özelliği Bulunmaktadır. Renk Atmayan, Bir Kumaştır. Dökümlü Yapısı Nedeniyle, Şık Bir Görünüm Kazandırır. Makinada Yıkanmaya Uygun Bir Yapıya Sahiptir.
Kadife, Fransızca “Guipure” Kelimesinden Gelir, Halk Arasında Fransız Danteli Olarak Da Geçer. İplikten Veya İpekten Olan, Geniş İlmeklerden Oluşan Dekoratif Bir Dantel Türüdür. Değişik Motifler Yahut Şerit Halinde Üretilen Kadifeler, Pek Çok Tekstil Ürününde Aksesuar Olarak Kullanılırlar. Kadife Aynı Zamanda Danteldeki Motifleri Bağlamaya Yardımcı Olan Şeritlerde De Kullanılır.


Kadife Elbise Modelleri 2020


Kadife Elbise Modelleri 2020 akrilik: Günışığına Karşı Dayanıklıdır. Bakımı Kolay Olan Bir Kumaş Çeşididir. Yumuşak, Rahat Ve Hafif Olması Nedeniyle Kullanım Alanlarında Sağladığı Kazanımları Yüksektir. Akrilik Ürünler Çamaşır Makinasında Kolaylıkla Yıkanabilir.
Polyester: Polyester Liflerinin Kuruluk Ve Islaklığa Direnç Oranı Oldukça Yüksektir. Işığa, Bakterilere Karşı Dayanımı Yüksek, Uzun Ömürlüdür. Esnek Olması Nedeniyle Buruşmaya Karşı Dayanıklıdır. Nefes Alabilen, Hafif Ağırlıkta Bir Kumaştır. Makinede Kolayca Yıkanabilen, Çabuk Kuruyabilen Ve Ütüleme İşlemi Yapılmadan Da Rahatlıkla Kullanılabilmektedir.
Likra/Elastan: Esneme Özelliği Nedeniyle, Dayanıklı, Güçlü Yapıdaki Dokuma Türüne Dahil Olmaktadır. Hem Boyuna Hem De Enine Esneme Özelliği Vardır. Düşük Isıda Yıkanılması Önerilen Bir Kumaştır.

Şile Bezi: %100 Pamuktan Üretilmiş Olması Nedeniyle Terletmeyen, Alerjik Özelliği Olmayan Bir Kumaştır. Özellikle Yaz Aylarında Tercih Edilen Bir Kumaş Türüdür.
Kadife Elbise Modelleri 2020 Yün: Yünlü Kumaşlar Yapısındaki Nem Çekme Niteliği İle Yumuşak Ve Esnek Kumaşlardır. Kumaş İçerisinde Tutulan Hava, Yünün Sıcak Ve Soğuğa Karşı Yalıtım Özelliğini Artırır. Böylelikle Vücuttaki Isıyı Dışarı Geçirmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir